Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak pár informací o mojí osobě…

Jmenuju se Krtek. Teda Petr ale všichni mi řikájí Krtek už celkem dlouho. Když zapátram v paměti, je to asi od roku 1992 ze skautskýho oddílu, kde měl každý svjíu přezdívku. Mimochodem skautování mi vydrželo asi 14 dní. Přezdívka Krtek se přenesla na základku, pak na učňák a nakonec i do práce. A když začal fungovat internet, bylo jasné, jakou budu mít identitu. Narodil jsem se napodzim v roce 1978, věk si dopočtěte sami, každý rok se mění. Skoro celý svůj prozatimní život jsem strávil v Dubně. To je malá vesnice nedaleko Příbrami, důležitá snad jenom mou osobou a tim, že je to střed vesmíru kolem ktrerého obíhá slunce a kdo říká něco jinýho, tak kecá. Ano, jsem Dubnocentrista ! Od léta 2005 do léta 2015 jsem bydlel ve Tmani, což bylo blíž na dojíždění do práce ve Zdicích a do centra galaxie jsem se vracel jenom na víkendy za rodiči. A od roku 2015 jsme zase s rodinkou na trvalo v Dubně.
Sice se nejvíc pohybuju asi v práci ale zaliby mam taky. Proto vlastně vznikly tyhle webowky. Nejvíc se asi zabývám počítači. Snad někdy od roku 1990, kdy jsem dostal prvního Didaktika gamu mě počítače uchvátily snad po všech stránkách. Začal jsem programovat v basicu, hrát hry a sem tam si zbastlit nějakej drobnej HW. Pak přišla Amiga někdy v roce 1993-94, jejíž ideály vyznávám dodnes. S příchodem PC v roce 2001 jsem se začal zabývat i těma proklatejma woknama a skládačkama, což mě celkem baví. Předpokládam že podrobněji se rozepíšu o mojí "kompografii" v samostané sekci.
Druhou mojí láskou jsou auta. Sice mě nikdy jako kluka moc nepřitahovaly ale jakmile jsem si udělal řidičák, tak to začalo. Od první 105ky, po Soptíka se označuju za autonadšence. Sice nejsem žádnej automechanik ani kutil přes auta ale baví mně číst, porovnávat a sledovat kolem automobilizmu. Pravidelně sleduju už pár let závody F1 a teď začínam i se závody WTC, (edit - obojí padlo protože WTC už neni v TV k vidění a formule, co bručí jak čmeláci, nesnášim) kde jede muj oblíbený Chevrolet Lacetti WTC. Auta mají taky samostatnou sekci, takže víc tam.
A určitě to tady využiju k občasnejm komentářum některých událostí nebo vyjádření svých myšlenek o kterých si myslim, že stojí za zveřejnění

A na závěr pár osobních parametrů - hlavně pro holky:

Výška - těsně pod 170 cm
Váha - kolem 80 kg
Barva očí - hnědá
Barva vlasů - tmavohnědá (teda ty zbytky) + přírodní šedý melíry :-)

e-mail: petrkrtek@volny.cz

Krtek